آواتار وب (هدف پردازش کارن) آدرس شرکت

تهران- خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان، کوچه ساوجی نیا، پلاک 85، واحد 2

کد پستی

1531713113

تماس با ما

شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18

پنجشنبه ها 9 صبح الی 15

88558103 (021)

88520791 (021)

2598804 0912

ما را اینجا پیدا کنید

همین حالا درخواست مشاوره سئو دهید

با ما تماس بگیرید 88558103 (021)
تاثیر و اهمیت

چرا سئو سازی سایت مهم است؟

نمایش وب سایت شما در صفحه اول گوگل در معرض دید قرار گرفتن محصول یا خدمات شما را در بهترین مکان بازاریابی به همراه دارد، گوگل بهترین پلتفرم بازار هدف شماست که نیازی نیست یادآور شویم چه نتایج مثبتی روی فروش شما دارد.

سئو فرآیندی زمان بر در مسیر بهینه سازی وب سایت است، بهینه سازی به چه مفهوم؟ گوگل برای نمایش وب سایت ها در نتایج جستجوها یک سری الگوریتم و شرایط ایجاد کرده تا رتبه بندی نمایش بر اساس بهترین گزینه شروع شود، این شرایط نهایتاً به مواردی همچون سرعت لود سایت، کیفیت محتوای سایت و همچنین بازخورد های رفتار کاربران داخل سایت شما اشاره دارد. بهینه سازی سایت یعنی ایجاد شرایط و الگوریتم ها برای بهترین بودن.
کلیدواژه ها و عبارت ها برای هر موضوع کسب و کاری متفاوت هستن، رقابت در برخی دشوار و برخی ساده تر، هیچ سئوکاری نمیتواند زمان دقیقی اعلام کند مگر اعلام حداکثر زمان لازم که بر اساس تجربه اعلام می شود اما ما پیشنهاد میکنیم سئو را یه فرآیند مستمر و دائمی ببینید و دنبال بهبود رتبه مستمر باشید، به طور تقریبی از سه ماه تا 8 ماه برای کلید واژه های ساده تر و حتی 2 تا 4 سال برای کلیدواژه های با رقابت بالا مثل "دوربین مداربسته، طراحی سایت و..." زمان میبره تا وب سایت شما به مقصد صفحه اول برسه
انتخاب کلیدواژه باز هم به موضوع و میزان رقابت در کلیدواژه شما بستگی داره اما عامتاً تمرکز شما روی کلیدواژه های فرعی باشه که زودتر به فروش برسید و بعد متمرکز شوید روی کلیدواژه های اصلی، فرض کنید شما فروشنده دوربین های مداربسته هستید، قطعاً نباید برای شروع روی کلیدواژه سختی مثل دوربین مداربسته سرمایه گذاری کنید، شما برای شروع روی برند ها و انواع دوربین باید کار کنید و نهایتاً با ادامه مستمر سئو به مقصد کلیدواژه دوربین مداربسته برسید.
مراحل

مراحل پروژه سئو در آواتار وب

هر پروژه حرفه‌ای نیازمند فازبندی و مشخص کردن مسیر می باشد، برای نتیجه بخشی بیشتر سئو سایت درست این است که اول بررسی صورت پذیرد و سپس مسیر مشخص گردد مسیر تمامی پروژه های سئو ما به شرع ذیل می باشد.

Process Images
1 بررسی مناسب ترین کلیدواژه ها

انتخاب و اولویت بندی کلیدواژه های مفید

اولین قدم بررسی کلیدواژه ها و عبارت های پر کاربرد مرتبط با موضوع وب سایت شماست که این امر به واسطه ابزارهایی مثل گوگل کیوورد یا گوگل ادوردز قابل بررسی می باشد سپس اولویت بندی به سبک هرم کلیدواژه ها و شروع به سئو سازی از نوک هرم به سمات سطح هرم.

2 سئو تکنیکال

دومین قدم سئو تکنیکال و بهبود کدینگ هستش

قدم دوم بهبود کدهای وب سایت و استاندارد سازی مطابق W3C و همچنین بهبود سرعت سایت و رفع خطاهاست، گاهاً تغییر سرور در صورتی تایم آوت بالا یا پینگ بالا. سئو تکنیکال بخش کد را هدف قرار میدهد و ارتباطی با محتوا ندارد معمولاً هم کار اصلی طی ماه اول پروژه انجام میشود در ماه های آتی بهبود های لازم صورت میگیرد.

Process Images
Process Images
3 تولید محتوا

سئو محتوا، لینک سازی و تگ ها

مرحله سوم و مستمر سئو بخش محتوای سایت است که باید با توجه به قوانین چگالی کلیدواژه ها تگ های متا، هدینگ ها، تصاویر و آلت ها لینک سازی های داخلی و خارجی و... ویرایش و تولید محتوا گردند که قطعاً هرچقدر حرفه ای تر این کار انجام شود نتیجه سئو ایده‌آل تر خواهد بود. این بخش از پروژه به صورت حلقه بعد از نتیجه گیری از سئو بابت کلیدواژه های هرم میبایست به سمت کلیدواژه های سخت تر ادامه پیدا کند.

صفحه اول گوگل جای شماست

نیاز به سئو سازی وب سایت دارید؟ از مشاور سئو آواتار وب راهنمایی و اطلاعات کسب کنید.

با ما تماس بگیرید 88520791 (021)