آواتار وب (هدف پردازش کارن) آدرس شرکت

تهران- خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان، کوچه ساوجی نیا، پلاک 85، واحد 2

کد پستی

1531713113

تماس با ما

شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18

پنجشنبه ها 9 صبح الی 15

88558103 (021)

88520791 (021)

2598804 0912

ما را اینجا پیدا کنید
خدمات

طراحی سایت و پورتال آژانس هواپیمایی

آژانس مسافرتی و موسسات گردشگری در طراحی سایت شاخه‌ای جداگانه از وب سایت شرکتی و فروشگاهی محصوب می‌گردد، محتوای آژانس مسافرتی کمی فراتر از یک سایت محتوایی ساده که فقط دارای وبلاگ گردشگری و درج ساده تور با توضیحات باشد سیستمی جامع است که امکان نمایش پکیج‌های تور با جزئیات کامل و قابلیت های تغییر پذیر برای تورهای ساده و ترکیبی و همچنین سیستم جامعی برای تفیکی دسته بندی، کشور، شهر و حتی قاره‌ای را داشته باشد. طراحی سایت برای آژانس‌های هواپیمایی به صورت ماژولار با امکانات مورد نیاز شما شامل فروش تور، بلیط هواپیما و پورتال مستقل ویژه همکاران و آژانس‌های همکار می باشد که به انتخاب و نیازهای شما سیستم توسعه داده می‌شود.
این سیستم مطلقاً یک سیستم آماده از پیش طراحی شده نیست و به طور اختصاصی طراحی و توسعه داده شده است، این خود مزیتی بر سفارشی سازی سیستم مطابق سلیقه و استراتژی های فروش آژانس مسافرتی و گردشگری شما مطابق خواست شما در طراحی و توسعه وب سایت و پورتال جامع آژانس هواپیمایی و گردشگری شماست. این سیستم اولین بار برای آژانس هواپیمایی و گردشگری رویای شیرین طراحی و توسعه داده شده است و اکنون پس از بارگزاری کاملاً دیباگ و بهینه سازی شده است، همچنین بعد از پروژه طی تعامل با همکاران آژانس سیستم کاملاً یوزرفرندلی و بهینه بابت رفع نیازها در سریع ترین زمان ممکن گردیده است.

امکانات

تورها و پکیج‌ها، هتل‌ها و پورتال همکاران

طراحی وب سایت‌های موسسه های گردشگری شامل سه بخش اصلی معرفی تورها، پکیج‌های هر تور، معرفی هتل ها و امکانات و موقعیت هتل‌ها به همراه پورتال فروش یا اطلاع رسانی همکاران می‌باشد.

Process Images
1 سیستم جامع تعریف تورها و پکیج ها

تورها و پکیج ها

بخش تورها و پکیج‌های هر تور در طراحی سایت و پورتال آژانس هواپیمایی نکات و پیش نیازهای مختص خود را داشته و دارد، در این بخش باید بتوان در سریع ترین زمان ممکن هتل ها، درجه کیفی هتل، قیمت به تفکیک یک تخته، دوتخته، کودک با تخت و... ممکن باشد. همچنین مشخصات کلی تور شامل تاریخ رفت و برگشت، نوع و شرکت هواپیمایی، مدت زمان اقامت (تورهای ساده و ترکیبی) به همراه امکان بارگزاری و دانلود فایل PDF هر تور ممکن باشد.
همچنین امکان جذابی که در طراحی سایت آژانس هواپیمایی در نظر گرفته شده است سیستم جامع نمایش هتل‌ها می باشد که در بخش بعدی شرح داده شده است.

2 بخش هتل ها در طراحی سایت آژانس هواپیمایی

هتل‌ها

هتل و محل اقامت مسافران و گردشگران یکی از مهم‌ترین ملاک‌ها در قیمت و انتخاب پکیج تورهاست، برای ارائه اطلاعات بیشتر در بخش پکیج ها دکمه‌ای روبروی نام هر هتل قرار میگیرد که کاربر را هدایت می‌کند به صفحه معرفی هتل درج شده در پکیج‌ها، شما در این صفحه می توانید عنوان، موقعیت مکانی، امکانات، درجه کیفی هتل، گالری تصاویر و همچنین تخت‌ها و انواع اتاق ها را شرح و درج نمائید. این موضوع علاوه بر جذابیت و کاربری بالای وب سایت در سئو سایتسئو سایت و همچنین بررسی تورها و پکیج‌ها و انتخاب توسط کاربر تاثیر بسزایی دارد.

Process Images
Process Images
3 سامانه جامع پورتال همکاران

پورتال همکار

بخشی از نوع فروش آژانس‌های مطرح فروش B to B یا همکار می‌باشد، مخصوصاً زمانی که شما چارتر کننده یا مجری اختصاصی توری باشید که جهت بازاریابی با در نظر گرفتن کمیسیونی امکان فروش همکار را نیز دارا می باشد. در طراحی پورتال جامع همکاران با ارائه دسترسی مختص آژانس‌ها و همکاران امکان نمایش بخشی مجزا صرفاً به همکاران با امکانات جامع تور و پکیج ها و دانلود PDF دارید که علاوه بر امکانات ذکر شده ستون کمیسیون نیز به پکیج ها اضافه گردیده است.
با توجه به اختصاصی بودن سیستم می‌توان امکانات بیشتری نیز طراحی و توسعه داد مثل پروفایل کاربری همکاران با سیستم حسابداری نمایش میزان کمیسیون و حتی امکان سفارش و خرید اینترنتی تورها و پکیج ها از طریق پورتال و هر امکان دیگری که شما نیاز داشته باشید.

سیستم صدور وچر تور

صدور وچر

در صورتی که سیستم سفارشی آژانس شما امکان فروش اینترنتی تور را دارا باشد سیستم صدور ووچر تور به صورت خودکار با سربرگ و اطلاعات تماس شما و همچنین مشخصات کامل مسافر یک وچر حرفه‌ای جهت دانلود یا پرینت در اختیار مسافر و ادمین قرار می‌دهد.

پس از تحویل پروژه

پشتیبانی و گارانتی

به مانند سایر پروژه های طراحی و توسعه وب سایت پس از تکمیل پروژه وارد پروسه رایگان پشتیبانی فنی و آموزشی به همراه گارانتی سیستم می‌شوید. ما در آواتار وب وجه تمایز خود را علاوه بر حرفه‌ای بودن در ارائه خدمات پشتیبانی در سریع ترین زمان و کمک به استفاده، بهره‌وری و سودآوری هر پروژه می‌دانیم. بنابراین پس از تحویل سامانه حل مشکلات احتمالی و یا بهینه سازی امکانات برای ادمین و کاربران به همراه آموزش و پشتیبانی همیاری در تولید محتواها و درج تورها و پکیج‌ها طی یک سال مسئولیت ما در قبال کارفرماست.

پروژه های ما

برخی از وب سایت های طراحی شده

تیم ما همراه شماست

به یک پروژه موفق احتیاج دارید؟

با ما تماس بگیرید 8103 8855 (021)